nasze oferty nieruchomości

O FIRMIE


Biuro Nieruchomości NESCO od 1 stycznia 2006 roku pracuje dla Państwa świadcząc kompleksową obsługę rynku nieruchomości. Nad bezpieczeństwem transakcji czuwają licencjonowani Pośrednicy w obrocie nieruchomościami, przy współpracy z zaprzyjaźnionymi rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami, radcami prawnymi, notariuszami i doradcami kredytowymi.


Klientom którzy obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam swoją nieruchomość w celu sprzedaży lub wynajmu zapewniamy najwyższą jakość obsługi, staranność i determinację w dążeniu do efektywnego sfinalizowania transakcji.

Wysokie standardy obsługi oraz doskonała znajomość lokalnego rynku nieruchomości to podstawa naszego działania.

Jesteśmy rzetelni i świadczymy swoje usługi na najwyższym poziomie - dlatego nie pracujemy za darmo, a ponieważ nie pracujemy za darmo, możemy pozwolić sobie na prawdziwy profesjonalizm.

Podejmując działania w Waszym interesie, zobowiązujecie się Państwo zapłacić nam wynagrodzenie ustalone w czasie negocjacji a zapisane w umowie pośrednictwa lub w umowie zleceniu. Ostateczna wysokość naszego wynagrodzenia uzależniona jest od stopnia trudności transakcji i wykonanych czynności przez Pośrednika i jest każdorazowo uzgadniana.


Zakres usług


Stronę odwiedziło 151151 użytkowników

design & hosting NESCO - © NESCO 2006-2014